Home / Over Agmi / Het team

Het team

CEO Guy Zwart en Particon B.V. hebben alle aandelen in Agmi Traffic & Lighting. Particon B.V. is actief met het participeren in en ondersteunen van ondernemingen die groeipotentie hebben en daarbij de werkgelegenheid bevorderen dan wel beschermen.

Onderstaand een overzicht van alle directieleden, accountmanagers en projectmanagers van Agmi.

Directie

Guy Zwart

CEO Agmi


Telefoon: +31 6 39 77 10 26

E-mail: gzwart@agmi.nl

Eric Janssen

VP Sales


Telefoon: +31 6 19 44 87 78

E-mail: ejanssen@agmi.nl

Peter Rijcquart

VP Production


Telefoon: +31 6 16 54 62 90

E-mail: prijcquart@agmi.nl

Sales

Twan Keizer

Senior Account Manager


Telefoon: +31 6 46 11 75 32

E-mail: tkeizer@agmi.nl

Joost Kuijten

Account Manager


Telefoon: +31 6 19 94 18 95

E-mail: jkuijten@agmi.nl

Dennis van de Kleut

Account Manager


Telefoon: +31 6 52 4067 28

E-mail: dvdkleut@agmi.nl

Randy Peeters

Account Manager


Telefoon: +31 6 17 85 21 41

E-mail: rpeeters@agmi.nl

Dennis Aerts

Account Manager


Telefoon: +31 6 52 04 56 06

E-mail: daerts@agmi.nl

Project management

Sjef Beumers

Project Manager


Telefoon: +31 6 17 85 21 53

E-mail: sbeumers@agmi.nl

Gerrit de Crom

Project Manager


Telefoon: +31 6 53 64 06 69

E-mail: gdcrom@agmi.nl

Wim Stevens

Project Manager


Telefoon: +31 6 20 49 95 11

E-mail: wstevens@agmi.nl